Načítá se...
cs en

Technologie

 

Technology

Nespočet experimentů a hodin práce vedly ke vzniku zcela nové a bezpochyby revoluční, patentově chráněné technologie, na kterou jsme právem pyšní, technoloigie InStripTM

V rámci technologie jsme schopni pracovat s velkou škálou různých fyziologicky aktivních látek, které na základě požadavků trhu, případně partnera technologicky upravujeme tak, aby výsledný produkt přispěl ke zkvalitnění života lidí či zvířat, k čemuž se hrdě hlásíme.

Orální cesta podání patří k nejjednodušším a uživatelsky nejpřijatelnějším způsobům podávání léčiva. Naši unikátní technologii InStrip™ používáme společně s dlouholetým know-how k vytvoření nového typu produktu aplikovatelného v dutině ústní.

Zcela neinvazivní použití fyziologicky aktivních látek a rychlý nástup účinku jsou jedny z předností InStrip™ technologie. Mezi dalšími lze jmenovat přesné dávkování, vysokou úroveň homogenity a stability v různých podmínkách, jednoduché složení bez zbytečných přísad, žádnou vodu na podávání, kombinaci různých látek v jednom stripu...

InStripTM technologie pracuje s různými typy farmaceutických polymerů, na základě kterých je schopna nabídnout různé profily uvolnění látek od několika mála sekund až po hodiny, měsíce a dokonce i roky, záleží na finální aplikaci.

Největší potenciál spatřujeme v látkách s nízkou hodnotou biodostupnosti a termolabilní látky, mezi které patří proteiny, peptidy vhodné na biologickou léčbu, imunizaci, vakcinaci, aj. Se zpracováním těchto látek již máme letité zkušenosti, které byly ověřeny v rámci in vitro a in vivo studií.

Námi vyráběné produkty jsou velmi tenké a vysoce flexibilní, což umožnuje velmi precizní přilnutí k místu aplikace v dutině ústní. Tato skutečnost je nezbytná pro účinné uvolnění aktivní složky z InStripu™ a k zajištění jejího maximální efektu.